Co je nového?

Novinky z naší světové organizace TM (česky/anglicky)

Mahariši Ajurvéda v Česku

Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení
 

Máme pro vás dobrou zprávu:  Přírodní bylinné produkty Mahariši ajurvédy budou nyní dostupné v Česku!

Velmi vítáme tuto iniciativu, neboť se na nás občas obracíte s dotazem, zda jsou u nás tyto produkty ke koupi.

Zejména ti, co si přečetli doporučení od lékařů v knihách, co u nás vyšly, jako např. Odpověď rakovině od H. Sharma, Nejlepší medicína pro ženy od N. Lonsdorf a Perfektní zdraví od D. Chopra, kde je zmiňován zejména M. Amrit Kalash.

Ajurvéda je věda o životě. Obsahuje nadčasové vědění o zdraví a jak o něj pečovat, abychom si udrželi mysl i tělo zdravé a mladistvé do dlouhého věku.

Mahariši ájurvéda je na světové špičce, neboť v sobě obsahuje vědění nejen o projevených aspektech života, ale i o neprojeveném vědomí - vnitřní inteligenci - inteligenci přírody.


U všech produktů Mahariši ajurvédy je proto kladen důraz na zachování celkové hodnoty inteligence přírody. Takto mají produkty Mahariši ajurvédy v sobě nadhodnotu, která působí blahodárně a potencuje zdraví a vnitřní tvořivou inteligenci člověka.

Proto máme velkou radost, že nyní jsou produkty M. ajurvédy dostupné i u nás, v Česku. Je to zásluhou paní Ing. Kralové, jejíž firma Snail Vitality má ve svém záměru již zabudováno poskytovat nejkvalitnější produkty a služby, s respektem k tradičním hodnotám, v souladu s přírodou a zdravým životním stylem.
Takže nyní se můžete obracet na online obchod Snail-vitality.cz

O nás

Globální země světového míru, z.s. je součástí mezinárodní organizace a oficiálně učí techniku Transcendentální Meditace.
Ochrana osobních údajů

Mezinárodní stránky

© 2023 Globální země světového míru, z.s. All Rights Reserved.
Technika Transcendentální Meditace není náhradou za profesionální lékařskou péči. V případě potřeby, co se týče vašeho zdravotního stavu, konzultujte svého lékaře.