Co je nového?

Novinky z naší světové organizace TM (česky/anglicky)

Hodnocení uživatelů: 5 / 5

Aktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnocení

Amrit Kalaš (MA) z Mahariši ájurvédy je nejdůležitější a nejcennější ajurvédský potravní doplněk.
Je považován za svrchovanou rasajánu všech rasaján.
Rasajána znamená v překladu esenci, jež vstupuje do tkání, neguje stáří a nemoci a vyživuje tkáně a buňky.  
MA představuje tradiční autentickou formuli Védské civilizace, rekonstruovanou předními experty - Védskými rišiji - na podporu a pomoc současné civilizaci - proti stresu, pro celkové zdraví a dlouhověkost a pro duchovní rozvoj.

Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení

https://calendars.globalgoodnews.com/

Co je VÉDSKÝ KALENDÁŘ?

Ve Védském kalendáři - kalendáři Védské civilizace - civilizace v souladu s Přírodním zákonem - je každý den oslava Božství (nejvyšší kvality) uvnitř člověka. S úsvitem každého nového dne se uvnitř nás probouzí jiná kvalita inteligence přírody.

Každý den je ovlivněn pohybem planet, hvězd a celého galaktického vesmíru. A jsou to zákony přírody, které dávají tento směr času – každý den, každou hodinu, každou minutu, každou vteřinu.

Všechny zákony přírody jsou popsány v odvěkých Védských textech jako DEVATA - impulsy kreativní/tvořivé inteligence v každém kousíčku stvoření. Tyto tvořivé inteligence jsou zobrazeny v našem Védském kalendáři jako figurativní ilustrace.

Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení

Je to velká radost inaugurovat pro celý svět plán k vytvoření společnosti bez nemocí. Moje poselství je pro každého jedince na světě. Je-li zdravý, moje poselství mu nedovolí onemocnět a je-li nemocen, moje poselství ho povede na cestu, která odstraní jeho zdravotní potíže a zabránit vzniku jakékoliv nemoci v budoucnu.

Moje poselství dnes je k jedinci, tak, jak tomu bylo vždy, od té doby, co jsem před 38 lety začal hnutí Transcendentální Meditace. Rozsahem techniky Transcendentální Meditace je mysl jedince, jeho vlastní mysl, jeho proces myšlení a jeho vlastní zklidněný stav mysli, jeho sebe-vztažný (self-referral) vědomí.

Ve světě nyní praktikuje Transcendentální Meditaci několik milionů lidí. Její výhody pro tělo i mysl a chování jedince, a pozitivní účinky kolektivního praktikování Transcendentální Meditace na prostředí, byly oceněný odborníky v každém poli moderní vědy. Nyní, když bylo dosaženo tohoto, chceme začít odstraňovat problémy zdraví.

O nás

Globální země světového míru, z.s. je součástí mezinárodní organizace a oficiálně učí techniku Transcendentální Meditace.
Ochrana osobních údajů

Mezinárodní stránky

© 2017 Globální země světového míru, z.s. All Rights Reserved.
Technika Transcendentální Meditace není náhradou za profesionální lékařskou péči. V případě potřeby, co se týče vašeho zdravotního stavu, konzultujte svého lékaře.