Co je nového?

Novinky z naší světové organizace TM (česky/anglicky)

Hodnocení uživatelů: 5 / 5

Aktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnocení

Problém míru se vyřeší úplně a konečně pouze ve stavu božského vědomí či božího vědomí ve věčné svobodě. Cesta k míru se v dnešním světě stala velkým problémem ve všech jeho aspektech: v míru jedince, míru rodiny, míru společnosti i ve světovém míru.
Základem míru je blaženost. Dokud není člověk šťastný, nemůže být v míru. Mír bez skutečného trvajícího štěstí je jenom pasivita. Když člověk v noci spí, cítí nepřítomnost aktivity. Tomu se říká mír. Jakmile však ráno vstane a přichází do úrovně myšlení, mluvení a činnosti, začíná se znovu cítit mizerně. Mír, pociťovaný v nepřítomnosti aktivity, není trvalý.

Hodnocení uživatelů: 5 / 5

Aktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnocení

Amrit Kalaš (MA) z Mahariši ájurvédy je nejdůležitější a nejcennější ajurvédský potravní doplněk.
Je považován za svrchovanou rasajánu všech rasaján.
Rasajána znamená v překladu esenci, jež vstupuje do tkání, neguje stáří a nemoci a vyživuje tkáně a buňky.  
MA představuje tradiční autentickou formuli Védské civilizace, rekonstruovanou předními experty - Védskými rišiji - na podporu a pomoc současné civilizaci - proti stresu, pro celkové zdraví a dlouhověkost a pro duchovní rozvoj.

Hodnocení uživatelů: 5 / 5

Aktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnocení

https://calendars.globalgoodnews.com/

Co je VÉDSKÝ KALENDÁŘ?

Ve Védském kalendáři - kalendáři Védské civilizace - civilizace v souladu s Přírodním zákonem - je každý den oslava Božství (nejvyšší kvality) uvnitř člověka. S úsvitem každého nového dne se uvnitř nás probouzí jiná kvalita inteligence přírody.

Každý den je ovlivněn pohybem planet, hvězd a celého galaktického vesmíru. A jsou to zákony přírody, které dávají tento směr času – každý den, každou hodinu, každou minutu, každou vteřinu.

Všechny zákony přírody jsou popsány v odvěkých Védských textech jako DEVATA - impulsy kreativní/tvořivé inteligence v každém kousíčku stvoření. Tyto tvořivé inteligence jsou zobrazeny v našem Védském kalendáři jako figurativní ilustrace.

O nás

Globální země světového míru, z.s. je součástí mezinárodní organizace a oficiálně učí techniku Transcendentální Meditace.
Ochrana osobních údajů

Mezinárodní stránky

© 2023 Globální země světového míru, z.s. All Rights Reserved.
Technika Transcendentální Meditace není náhradou za profesionální lékařskou péči. V případě potřeby, co se týče vašeho zdravotního stavu, konzultujte svého lékaře.