O mně

Poslání

 

Byla to ‘láska na první pohled’. Techniku TM jsem si zamilovala od prvního dne praktikování. Svým vzděláním a profesí jsem měla blízko k medicíně i ke vzdělávání. V profesi učitelky TM mám teď obojí – učím techniku, která je nejlepší přírodní medicínou.
Od mládí jsem se zajímala o seberozvíjení, ale až Védská věda o vědomí, kterou obrodil Mahariši Maheš Jogi mi poskytla tu techniku, ’know-how’, dovednost navracet se v sobě do oblasti, kde už je celost, zdraví, dokonalost, blaho a naplnění člověka.
Je to pro mě pokaždé radostná a slavnostní událost, když mohu techniku TM někoho naučit a takto ho učinit soběstačným pro další rychlé a účinné seberozvíjení-sebepoznávání-sebezdokonalování a pro naplnění života.

 

Přihlásit se na úvodní přednášku

Kvalifikace

Alena Citterbergová je certifikovaná učitelka Transcendentální Meditace s praxí více než 20 let v České a Slovenské republice.  
Je absolventkou mnoha kurzů v oboru Maharishi Vedic Science, je certifikovaná učitelka kurzu Mahariši Jóga Ásany a učitelka kurzu Maharišiho Vědy tvořivé inteligence.
Obdržela magisterský titul Master of Science in Science of Creative Intelligence z americké univerzity Maharishi University of Management.
Je ambasadorka celosvětového mírového projektu Mahariši Védských panditů.
Přeložila několik knih, včetně Odpověď rakovině: Nedám ti nikdy šanci (autor Hari Sharma, MD et al), Věda o Bytí a umění žít, Transcendentální Meditace (autor Maharishi Mahesh Yogi) a Bhagavad-Gita: Nový překlad a komentář, Kapitola 1-6 (autor Maharishi Mahesh Yogi).
Pokračuje ve svém vlastním vzdělávání, navštěvuje mezinárodní kurzy a světová mírová shromáždění, aby si rozšířila a prohloubila svoje vědění a zkušenosti a neustále si zvyšuje svou profesní kvalifikaci. 
Pochází z Moravy. Má otevřenou a srdečnou povahu. Svým studentům se věnuje s maximální pozorností a péčí. Je vyhledávanou učitelkou programu TM. V současné době je jedinou fungující full-time certifikovanou učitelkou TM v Česku.
Mezi její koníčky patří – mimo výuky techniky TM – jóga, permakultura, vaření a pečení.

 Začněte hned !

MOJE ZÁLIBY

Meditační zahrada u Aleny v Miroslavi
přírodní certifikovaná zahrada

Naše přírodní certifikovaná zahrada (certifikaci udělil Ekologický Institut Veronica) je zdrojem nejenom ovoce, bylin a květin, ale je oázou klidu a pohody uprostřed malého města Miroslav na Znojemsku. Zde míváme během léta semináře a kurzy.

Pečení, vaření, výroba bylinných sirupů a tinktur
zdravá výživa

Během vegetačního období máme navíc v seminářích možnost zapojení se do péče o zahradu, odpočinek a meditaci v zahradě, sběr plodů, výrobu domácích přírodních produktů a bylinných sirupů a olejů v rámci zpracování sklizně ze zahrady.

Přidaná hodnota při návštěvě přednášky, semináře a kurzu
Ochutnávka domácích přírodních produktů

U nás bylo vždy zvykem, že host, který přišel, byl pohoštěn. Považuji to za dobrou tradici, tak v tom jen pokračuji. Je vysoce pravděpodobné, že budete mít možnost ochutnat nějaký domácí produkt, např. domácí chléb nebo něco sladkého.

client logo
 
 
 
client logo

O nás

Globální země světového míru, z.s. je součástí mezinárodní organizace a oficiálně učí techniku Transcendentální Meditace.
Ochrana osobních údajů

Mezinárodní stránky

© 2023 Globální země světového míru, z.s. All Rights Reserved.
Technika Transcendentální Meditace není náhradou za profesionální lékařskou péči. V případě potřeby, co se týče vašeho zdravotního stavu, konzultujte svého lékaře.