Co je nového?

Novinky z naší světové organizace TM (česky/anglicky)

Účinnost Transcendentální Meditace udivuje laiky i odborníky

Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení
 

Co je a k čemu je dobrá Transcendentální Meditace? To je otázka v úvodu této prezentace a pokračuje podotázkou:

Je to relaxace? Program k podpoře zdraví, vitality a dlouhověkosti? Způsob na zvýšení kreativity, IQ a dosahování vrcholového výkonu? Je to metoda na osvícení?
Od Dr. Hagelina se dozvídáme, že tato technika dosahuje vše najednou.

Dr. John Hagelin je světová jednička v moderní vědě i Védské vědě. Je skvělý pedagog a vzdělavatel a opravdu jeden z nejpovolanějších hovořit o Transcendentální Meditaci a dalších pokročilých Mahariši Védských technologií a jejich aplikace v praxi.
Je uznávaný vědec a výzkumník v kvantové fyzice a astrofyzice a dokáže o těchto oborech velmi poutavě a zasvěceně hovořit.
Je také prezident americké univerzity Maharishi International University v USA a prezident amerického křídla Global Country of World Peace. 
Je zakladatelem spolku Global Union of Scientists for Peace, jejímž hlavním posláním je vytvářet mír aplikací M.Védských technologií vědomí, jež byly vyzkoušené v praxi a jejichž uvádění se stále více rozšiřuje ve světě.
Napsal mnoho vědeckých výzkumných prací a napsal několik knih, včetně "Manual for Perfect Government".
Je autorem přední teorie v rámci Grand Unified Field Theory v dnešní fyzice, sjednocující elektroslabou a silnou a slabou interakci.
Přednáší na odborná témata a v posledních několika desetiletích procestoval opakovaně několikrát svět se svými vzdělavatelskými aktivitami. 
Je oblíbeným řečníkem, zejména v oblasti integrace moderní -západní vědy a východní - Védské vědy o vědomí. Toto je téma pro něho důkladně prostudované a osobně důvěrně známé, hlavně proto, že se školil a spolupracoval s Mahariši Mahešem Jogi - předním světovým odborníkem v oblasti vědy o vědomí - po několik desetiletí. 
Je také prezident nadace David Lynch Foundation for Consciousness Based Education and World Peace.
Zde v tomto videu uvádí program Transcendentální Meditace, aby poskytl v kostce základní informace pro zájemce tohoto programu. U programu TM jsou nejdůležitější jeho účinky - vědecky potvrzené a toto je také zde, včetně tabulek a obrázků obsažené.
Nezbývá, než doufat, že budete inspirováni!

O nás

Globální země světového míru, z.s. je součástí mezinárodní organizace a oficiálně učí techniku Transcendentální Meditace.
Ochrana osobních údajů

Mezinárodní stránky

© 2017 Globální země světového míru, z.s. All Rights Reserved.
Technika Transcendentální Meditace není náhradou za profesionální lékařskou péči. V případě potřeby, co se týče vašeho zdravotního stavu, konzultujte svého lékaře.