Co je nového?

Novinky z naší světové organizace TM (česky/anglicky)

Previous Next

Výroční známka s Maharišim v Indii

Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení
 

Mezi významné události roku 2019 patří oficiální uznání indické vlády Maharišimu (post memoriam) za jeho zásluhy v záchraně a rekonstrukci mnoha oborů z Védy a vypracování praktických projektů, programů a kurzů pro jejich aplikaci v praxi při obrozovaní "Védské" Indie.

Např. indická vláda vydala poštovní známku a obálku s obrázkem Maharišiho, jako oficiální uznání za jeho celoživotní úsilí v oblasti vzdělávání, péče o zdraví a prevence nemocí a kriminality.
Oficiálního aktu při vydání známky letos v srpnu se účastnil premiér Indie N. Modi a někteří ministři.

Indické ministerstvo zdravotnictví AYUSH vydalo letos kalendář s vyobrazením 12 nejvýznamnějších osobností, jež se zasloužily v oblasti zdravovědy a přírodní medicíny ajurvédy. Patří mezi ně i Mahariši Maheš Jogi a v kalendáři je zobrazen hned na začátku v prvním měsíci.

Ve městě Ayodhya byla letos ke konci roku pojmenována jedna ulice podle Maharišiho "Maharishi Mahesh Yogi Road", jako výraz uznání za jeho úsilí a dosažení v obrozovaní Védskych tradic a vytváření celosvětového míru prostřednictvím Védského vzdělání a Védských technologií vědomí.

O nás

Globální země světového míru, z.s. je součástí mezinárodní organizace a oficiálně učí techniku Transcendentální Meditace.
Ochrana osobních údajů

Mezinárodní stránky

© 2017 Globální země světového míru, z.s. All Rights Reserved.
Technika Transcendentální Meditace není náhradou za profesionální lékařskou péči. V případě potřeby, co se týče vašeho zdravotního stavu, konzultujte svého lékaře.