Co je nového?

Novinky z naší světové organizace TM (česky/anglicky)

Dr. T. Nader

Proti-stresové techniky I

Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení
 

Série instruktážních videí Prof. Dr. Tony Nadera, MARR je výjimečná iniciativa našeho předního vědce a představitelé mezinárodní organizace pro Transcendentální Meditaci Global Country of World Peace.
Je určena pro širokou veřejnost.
Slouží jako první pomoc k prolomení slepého okruhu stresu v této v době 'Corona' pandemie, jež s sebou přináší jako vedlejší účinky i strach, úzkost, nejistotu atd., prostě různé projevy stresu.
V této sérii se jedná o dechová a relaxační cvičení, dále o dechové techniky a techniky uvědomování.
Může se je naučit a dělat každý, i když dosud nepraktikuje žádnou techniku. Avšak může být prospěšná i pro pokročilé praktikanty meditace. A také může sloužit jako příprava, v případě že se bude někdo chtít naučit techniku TM.
Tato instruktážní videa jsou dostupná v angličtině na Facebookové stránce Dr. Nadera Facebook.com/DrTonyNader a jsou přístupná i pro ty, co nemají svůj účet na Facebooku*.
14 videí v sekvenci od nejjednodušších cvičení – od normalizace dechu, přes dechovou techniku Pranajama, a postupně jsou přidávány stále jemnější techniky, jemnější detaily.
Takto je účastník již od začátku vybaven něčím konkrétním - TECHNIKOU,  jež je účinná, která mu pomůže uvolnit se ze sevření stresu. Techniky si může dělat sám doma, pár minut několikrát denně.

*  Anyone can watch the live-streams—you do not need to have a Facebook account. Here’s how:

If people are not yet watching these livestreams because they aren’t “on Facebook, or Instagram” please note that the video is public for anyone to watch on their laptop or mobile device without logging in to Facebook. The instructions have been included in every Facebook Livestream invitation link thanks to MF USA.
Here are the steps to view the Livestream:
1. Go to Facebook.com/DrTonyNader
2. In the left sidebar, select the option titled “Videos”

3. If there is a current live video in progress, there will be a red “Live” icon next to Videos
4. Select the video that is indicated as “Live” from the videos page
You don’t need to be logged in to view the livestream. If prompted to enter your Facebook account information, select “Not Now” at the bottom of the popup. On a mobile device, click the “X” in the upper right corner.

O nás

Globální země světového míru, z.s. je součástí mezinárodní organizace a oficiálně učí techniku Transcendentální Meditace.
Ochrana osobních údajů

Mezinárodní stránky

© 2017 Globální země světového míru, z.s. All Rights Reserved.
Technika Transcendentální Meditace není náhradou za profesionální lékařskou péči. V případě potřeby, co se týče vašeho zdravotního stavu, konzultujte svého lékaře.