Co je nového?

Novinky z naší světové organizace TM (česky/anglicky)

Védský kalendář

Hodnocení uživatelů: 5 / 5

Aktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnocení
 

https://calendars.globalgoodnews.com/

Co je VÉDSKÝ KALENDÁŘ?

Ve Védském kalendáři - kalendáři Védské civilizace - civilizace v souladu s Přírodním zákonem - je každý den oslava Božství (nejvyšší kvality) uvnitř člověka. S úsvitem každého nového dne se uvnitř nás probouzí jiná kvalita inteligence přírody.

Každý den je ovlivněn pohybem planet, hvězd a celého galaktického vesmíru. A jsou to zákony přírody, které dávají tento směr času – každý den, každou hodinu, každou minutu, každou vteřinu.

Všechny zákony přírody jsou popsány v odvěkých Védských textech jako DEVATA - impulsy kreativní/tvořivé inteligence v každém kousíčku stvoření. Tyto tvořivé inteligence jsou zobrazeny v našem Védském kalendáři jako figurativní ilustrace.Například, den ve Védském kalendáři s kvalitou tvořivé inteligence, vyjádřené jako ŠIVA, je spojen s kvalitou NEKONEČNÉHO TICHA. Den s kvalitou tvořivé inteligence vyjádřené názvem MAHALAKŠMÍ je spojen s s kvalitou PLNOSTI, HOJNOSTI, NEKONEČNÉ INTELIGENCE a KREATIVITY, jež vytváří povahu sjednoceného pole (Unified Field), jež rozvíjí život celého vesmíru.

Každý den v kalendářním roku je zde festival. Každý den se odlišuje od každého jiného dne – jsou jiné hodnoty jako vycházející slunce, zapadající slunce, fáze měsíce, vliv planet, vliv blízkých a vzdálených hvězd. Hodnoty tvořivé inteligence, oslavované ve Védském kalendáři jsou ty inteligence přírody, jež charakterizují specifické kvality dnů, měsíců a měnících se sezon.

Oslavování těchto kvalit inteligence přírody oživuje tyto kvality v nás a v našem prostředí, a když jsou tyto hodnoty oživené, všechno v životě rozkvétá ve své plnosti.

Je to známý fyzikální jev, že pozornost oživuje objekt pozornosti; a proto pozornost na jemné impulsy inteligence – oslavování těch hodnot – je oživuje a ony obohacují náš život.

Maharišiho programy obrozují Védskou civilizaci* na zemi – pozvedají každého jedince k osvícení a každý národ, aby se těšil skutečné svobodě – soběstačnosti v neporazitelnosti.

Vlády začnou zažívat podporu Přírodního Zákona - povstání důstojnosti jejich suverenity.
Každá vláda získá schopnost vyplňovat svou rodičovskou roli pro všechny svoje obyvatele.

*Védská civilizace je vědecká civilizace, civilizace v souladu s Přírodním Zákonem, civilizace kompletního vědění, kdy všechno vědění je oživené ve vědomí lidí a lidé neporušují zákony přírody a tak je odstraněna hlavní příčina utrpení a nemocí.

Částečně převzato z níže uvedeného zdroje: www.calendars.globalgoodnews.com

O nás

Globální země světového míru, z.s. je součástí mezinárodní organizace a oficiálně učí techniku Transcendentální Meditace.
Ochrana osobních údajů

Mezinárodní stránky

© 2023 Globální země světového míru, z.s. All Rights Reserved.
Technika Transcendentální Meditace není náhradou za profesionální lékařskou péči. V případě potřeby, co se týče vašeho zdravotního stavu, konzultujte svého lékaře.