Co je nového?

Novinky z naší světové organizace TM (česky/anglicky)

Jeffrey Abramson

Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení
 

Dnes bych vám ráda představila Jeffrey Abramsona.
Považuji J.A. za dost výjimečnou osobu a obdivuji ho nejen jako skvělého lídra, ale také jeho vysokou odbornost a dosažení (v oblasti architektury jako majitel společnosti Tower Companies realizoval mimo jiné stavbu, která vyplňuje nejnáročnější požadavky na certifikaci z nejširších ekologických hledisek, plus Védských hledisek).
Navíc a především, obdivuji tu skutečnost, že dokázal úspěšně propojit svou podnikatelskou profesi s dobročinností.

Zde, v interview sdílí, že touhu pomáhat lidem měl od dětství, od 8 let a tento vyšší ideál byl zabydlen v jejich rodině. Už tehdy měl J.A. v hlavě 2 myšlenky: 1.že existuje něco, co dokáže pomoci každému člověku a 2.že to něco učiní člověka soběstačným.
V té době neměl potuchy, co to je, na to si musel počkat až do svých 20 let, jak říká. To byla doba, kdy se naučil techniku TM a začal zažívat její všeobecně prospěšné účinky ve svém životě.
V té době, v 70.letech existovalo jen pár vědeckých výzkumů o prospěšných účincích TM.
J.A. věděl, že pro to, aby se technika TM mohla více rozšířit a být přesvědčivá pro nás, lidi ze západu, je třeba evidence, fakta, tedy vědecký výzkum.
J.A. se aktivně chopil iniciativ, aby byl výzkum rozšířen - začal přispívat na organizování a realizaci vědecko-výzkumných projektů. Později se svou ženou Ronou založili nadaci a umožňovali další výzkumy v různých univerzitách a institutech a hlavně aplikaci programu TM a dalších CBE (Consciousness Based Education) projektů do škol a komunit, zařízených stresem v USA, Thajsku, Africe a dalších zemích.
O tom a mnoho dalšího vypráví v tomto interview velmi zajímavým a poutavým způsobem.

Doporučuji poslechnout si ho a nechat se inspirovat, neboť směřujeme do doby, kdy podnikání bude stále více propojeno s humanitární činností a s veřejně prospěšnou činností pro rozvoj celé společnosti a celé planety.
Pro to je třeba nových lídrů, kteří mají rozvinuté vědomí natolik, že přirozeně dokážou ve svých přáních a aktivitách přesáhnout svou indivualitu a zahrnout k ní a přibrat si do své péče i větší rozsah společnosti, na lokální, národní či mezinárodní úrovni.

V jeho podniku, v Tower Companies, kde je velmi oblíben, je samozřejmostí, že J.A. umožňuje svým zaměstnancům kurz TM gratis a také další programy či výhody M. Ájurvédy v rámci podnikového programu pro zdraví a wellness.
Také zde zavedli praktikování TM 2x denně v rámci pracovní doby.

Já sama jsem Jeffreymu a jeho ženě velmi vděčná, že mi umožnili studium na Maharishi International University v USA, abych se mohla stát certifikovanou učitelkou a učit v Česku a na Slovensku. Díky jim (a dalším) může být u nás technika TM dostupná již víc

O nás

Globální země světového míru, z.s. je součástí mezinárodní organizace a oficiálně učí techniku Transcendentální Meditace.
Ochrana osobních údajů

Mezinárodní stránky

© 2023 Globální země světového míru, z.s. All Rights Reserved.
Technika Transcendentální Meditace není náhradou za profesionální lékařskou péči. V případě potřeby, co se týče vašeho zdravotního stavu, konzultujte svého lékaře.