Co je nového?

Novinky z naší světové organizace TM (česky/anglicky)

Védské recitace a Mahariši VedApp

Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení
 

Pěkný výběr z Védy a Védské literatury pro poslech.
Tuto app lze nainstalovat si a mít ji stále po ruce a využívat.

Mimo rozdělení a názvu skladby je zde současně uveden účinek dané skladby na fyziologii a prostředí, takže si můžete vybrat, který aspekt života si přejete více oživit a optimalizovat.
Může to být něco dost obecně (zdraví, pokrok, evoluce, harmonizace prostředí, neutralizace negativních vlivů z prostředí), nebo i více specificky (proti úzkosti, strachu, na podporu evoluce, na prosperitu atd).

Recitují speciálně vyškolení experti - 'Maharishi Vedic Pandits' , kteří také praktikují M. Védské technologie vědomí, TM a pokročilý program TM Sidhi a Y.F.
Toto má výhodu a umocňuje recitace tím, že pandité, když recitují, projektují zvuky z hlubší úrovně vědomí (para), což velmi ovlivňuje moc a účinnost zvuků (vibrací).

Lze to dobře pochopit s pomocí současné kvantové fyziky, ze které víme, že celý vesmír je složen z různých úrovní - vrstev, od makroskopických přes mikroskopické, dále kvantové, kvantová pole, a nakonec jedno sjednocené pole všech zákonů přírody - Unified Field, kde je soustředěná veškerá energie. Toto pole je milion milion milion krát mocnější, než jaderná síla.
Sjednocené pole vše sjednocuje, vše harmonizuje, vede k pokroku a naplnění a vyživuje základní silou života - láskou.

Uvedenou novou profesi Mahariši Védských panditů, jež byla v Indii dříve udržovanou, váženou a ceněnou tradicí a která postupně kvůli cizím vlivům vymizela, znovu oživil a uvedl do praxe Mahariši (Jeho Svatost Mahariši Maheš Jogi).

Mahariši obrodil všechny aspekty Védy (40 aspektů) a vypracoval programy pro jejich uvedení do praxe, aby mohla být optimalizována každá oblast individuálního a společenského života.

Jedná se například o Consciousness Based Education (Unified Field Based neboli Vedic Education), Consciousness Based Health Care (Unified Field Based či Vedic Approach Health Care), Consciousness Based Architecture (Unified Field Based či Vedic Architecture), Consciousness Based Administration (Unified Field Based či Vedic Administration) a další.

Zvuky Védy lze použít nejen individuálně, ale také na optimalizaci každé oblasti a aspektu společenského života. Lze s nimi posílit pozitivní vlivy a také lze redukovat či neutralizivat negativní vlivy, okolností, události.
To už můžeme hovořit o oblasti Maharishi Yagya, což jsou Védské performance, využívající Védské recitace, které slouží k transformaci nežádoucího aspektu do žádoucího.
Jsou hodně využívány v této době, například na podporu imunity a celkového zdraví, na redukci konfliktů, na zmírnění až eliminaci působení żivelných pohrom atd.
Tyto aktivity, zaměřené na zlepšení celosvětového vědomí a vytvoření mírového a harmonického světa jsou sponzorované naší celosvětovou organizací Global Country of World Peace.
My učitelé a kdo si přeje z meditujících, ale i nemeditující - všichni se na těchto bohulibých aktivitách můžeme podílet - můžeme je podpořit a přispět.
Já a můj muž už roky přispíváme, na pravidelné měsíční bázi.
Podobně, jako lidé přispívají na nějakou konkrétní a určitou dobročinnou akci či spolek a mají z toho dobrý pocit (a nejen pocit, ale podle zákona akce a reakce se dobro vrací k dárci), podobně je možné přispět na zlepšení něčeho, co je základem - kořenem všeho, co existuje - na zlepšení VĚDOMÍ, jež je bez hranic A jež vše prostupuje a ovlivňuje.

O nás

Globální země světového míru, z.s. je součástí mezinárodní organizace a oficiálně učí techniku Transcendentální Meditace.
Ochrana osobních údajů

Mezinárodní stránky

© 2023 Globální země světového míru, z.s. All Rights Reserved.
Technika Transcendentální Meditace není náhradou za profesionální lékařskou péči. V případě potřeby, co se týče vašeho zdravotního stavu, konzultujte svého lékaře.