Co je nového?

Novinky z naší světové organizace TM (česky/anglicky)

Stavby podle Vastu

Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení
 

Nové budovy TM center rostou po světě. Nabízejí vzdělávání založené na vědomí a rozvíjející plný potenciál člověka, plné vědomí. Nazývají se Maharishi Peace Palace.
U nás v Evropě např. byl první vystavěn v Holandsku ve Vlodropu, kde je sídlo MERU (Maharishi European Research University). Další vyrostl v Erfurtu v Německu (ten je pro nás nyní nejblíže). Další na ostrově Inishraher v Irsku, pak v Rendleshamu v Anglii. I Turecko už má MPP, je v Istanbulu, hned blízko nového letiště. Nyní je jich ve výstavbě více, po celém světě, taky např. v Libanonu.

Stavby Maharishi Peace Palace jsou jedinečné tím, že jsou vybudované podle Védské architektury, M. Sthapatya Védy.
Vše architektonicky, včetně vzezření budovy, si každý může vybrat dle svých preferencí, v celé konstrukci však, počínaje od základů (a ještě předtím výběrem vhodného pozemku a lokality) jsou zhmotněny základní principy a pravidla, tak, aby byla budova v souladu se všemi zákony přírody.
Toto je unikátnost M. Védské architektury - Unified Field Based Architecture, že přináší všem obyvatelům a návštěvníkům pouze životadárné a vyživující účinky.

Jedním z nejhlavnějších principů je, že budova je postavená paralelně se 4 světovými stranami a čelo budovy směřuje na východ (ev. sever).

Naskytne-li se vám příležitost, určitě si nenechte ujít návštěvu a prohlídku takového centra. Pobýt tam pár dnů a mít tu přímou zkušenost a specifický prožitek, kdy se cítíte dobře, volně snadno, v souladu s proudem evoluce Přírodního Zákona stojí určitě za to!

O nás

Globální země světového míru, z.s. je součástí mezinárodní organizace a oficiálně učí techniku Transcendentální Meditace.
Ochrana osobních údajů

Mezinárodní stránky

© 2023 Globální země světového míru, z.s. All Rights Reserved.
Technika Transcendentální Meditace není náhradou za profesionální lékařskou péči. V případě potřeby, co se týče vašeho zdravotního stavu, konzultujte svého lékaře.