Co je nového?

Novinky z naší světové organizace TM (česky/anglicky)

Meditace přináší pomoc dětem ve stresu

Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení
 

Dr. Robert Roth, výkonný ředitel nadace D.Lynche na konferenci "A Global Health Care Initiative, Prevent, Repair and Prepare for the Future, Unite to Cure" ve Vatikáně v dubnu 2018 prezentuje příspěvek o technice TM jako managementu stresu při úspěšné aplikaci u dětí ve stresových podmínkách.
Obeznamuje s projekty nadace a prospěšnými účinky techniky TM Transcendentální Meditace ve školách po celé zeměkouli, obzvláště u skupin a komunit, které jsou velmi zatíženy stresem či posttraumatickým stresem.
Na těchto projektech ukazuje techniku TM, spolu se svým hostem Katty Perry jako zdravotní techniku, nástroj, který je v dnešní době nezbytný pro eradikaci stresové zátěže, pro lepší zvládání stresu a obecně lepší zdraví - mentální i tělesné.

O nás

Globální země světového míru, z.s. je součástí mezinárodní organizace a oficiálně učí techniku Transcendentální Meditace.
Ochrana osobních údajů

Mezinárodní stránky

© 2017 Globální země světového míru, z.s. All Rights Reserved.
Technika Transcendentální Meditace není náhradou za profesionální lékařskou péči. V případě potřeby, co se týče vašeho zdravotního stavu, konzultujte svého lékaře.