Co je nového?

Novinky z naší světové organizace TM (česky/anglicky)

Dr. Roth mluví o prospěšných zdravotních účincích TM ve Vatikánu na konferenci Unite to Cure

Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení
 

Výkonný ředitel Nadace D.Lynche Dr. Roth hovoří o prospěšných zdravotních účincích Transcendentální Meditace (TM). Technika TM je osvědčený a vědecky potvrzený program pro terapii i prevenci stresu. Na začátku je výňatek z pořadu Dr. Oz, amerického lékaře, kde uvádí jako hosta Dr. Rotha, autora knihy Strenght in Stillness. Dr. Roth ve své prezentaci na konferenci ve Vatikánu pozval jako svého hosta Katy Perry, známou americkou zpěvačku, která popisuje, co pro ni znamená TM a v čem jí pomáhá. Dr. Roth nám představuje techniku TM jako prostředek pro péči o svoje zdraví, podobně je péče o zdravou stravu či cvičení. Na závěr uvádí důležitou poznámku, že TM nenahrazuje vaše náboženství. Katy Perry sdílí,  že pochází z katolické rodiny a byla vychována s myšlenkou, že lidské tělo je chrám a že je třeba se o něj starat. 

O nás

Globální země světového míru, z.s. je součástí mezinárodní organizace a oficiálně učí techniku Transcendentální Meditace.
Ochrana osobních údajů

Mezinárodní stránky

© 2017 Globální země světového míru, z.s. All Rights Reserved.
Technika Transcendentální Meditace není náhradou za profesionální lékařskou péči. V případě potřeby, co se týče vašeho zdravotního stavu, konzultujte svého lékaře.