O mně

Poděkování

 

Poslání učitelky Transcendentální Meditace je mi radostí a ctí a velmi si ho vážím.
Děkuji všem, kteří mi na této cestě pomáhají, včetně manžela, rodičů a přátel doma i v zahraničí a umožňují mi, abych i nadále pokračovala v mé dobrovolnické činnosti.
JGD. 

 

 

Přihlásit se na úvodní přednášku

 

ALENA CITTERBERGOVÁ - PROFESNÍ HISTORIE

Na povolání učitelky Transcendentální Meditace (dále TM) jsem se připravovala 7 let. Po absolvování základního kurzu nejprve zapojením se do aktivit organizace Společnosti Mahariši Védské University a samostudiem a překladem Maharišiho knih Science of Being and Art of Living, Transcendental Meditation a Bhagavad Gita, A New Translation and Commentary, Chapter 1-6.
Poté následovalo 4 leté studium v USA na Maharishi International University (později MUM – Maharishi University of Management). Zde jsem měla možnost seznámit se také detailněji s několika katedrami a pracovišti, včetně působení na Maharišiho univerzitní ajurvédské klinice. V roce 1993 jsem se účastnila významného mírového projektu Group for a Government ve Washingtonu, do kterého se zapojili dobrovolníci z celého světa. Studium na MUM bylo završeno promocí a titulem Master of Arts in Science of Creative Intelligence.
Následovalo odborné školení na učitele TM v Holandsku na MERU – Maharishi European Reasearch University, které jsem úspěšně ukončila certifikací.
Od roku 1997 působím jako dobrovolník v naší organizaci Globální země světového míru, kterou jsme založili s manželem ing. Jindřichem Hvězdou.
Kontinuálně se dále vzdělávám v Maharišiho vědě o vědomí prostřednictvím Maharishi Open University a průběžně se účastním kurzů v rámci naší mezinárodní organizace Global Country of World Peace.
V roce 2017 jsem absolvovala kurz Maharishi Yoga Asana Teacher Training.
 
 Přihlaste se na úvodní přednášku/konzultaci

Moje aktivity

Meditační zaharada u Aleny
přírodní certifikovaná zahrada

Přírodní certifikovaná zahrada je zdrojem nejenom ovoce, bylin a květin, ale je oázou klidu u prostřed malého města Miroslav na Znojemsku.

Pečení, vaření, výroba bylinných sirupů, krémů a tinktur
zdravá výživa

Výroba domácího bio výrobků, bylinných sirupů a olejů, zpracování sklizně ze zahrady.

Consciousness Based Education
vzdělání založené na rozvoji vědomí

Védské vědění v souladu s moderním věděním interpretované do všech oblastí vzdělávání, zdravotního systému a udržitelného rozvoje společnosti.

client logo
client logo
client logo
client logo
client logo
client logo

O nás

Globální země světového míru, z.s. je součástí mezinárodní organizace a oficiálně učí techniku Transcendentální Meditace.

Mezinárodní stránky

© 2017 Globální země světového míru, z.s. All Rights Reserved.
Technika Transcendentální Meditace není náhradou za profesionální lékařskou péči. V případě potřeby, co se týče vašeho zdravotního stavu, konzultujte svého lékaře.